WordPress 5.6 Simone

WordPress 5.6 vám přináší nespočet způsobů, jak své nápady osvobodit a oživit. Se zbrusu novým výchozím motivem jako plátnem podporuje neustále rostoucí sbírku bloků jako štětce. Malování slovy. Obrázky. Zvuk. Nebo bohatá vložená média.

Větší flexibilita rozvržení

Oživte své příběhy pomocí více nástrojů, které vám umožní upravit rozvržení s kódem nebo bez kódu. Jednotlivé bloky sloupců, návrhy využívající smíšené šířky a sloupce, záhlaví plné šířky a videa ve vašem obalovém bloku – malé změny nebo velké příkazy můžete provádět se stejnou lehkostí!

Více blokových vzorů

Ve vybraných tématech je díky předkonfigurovaným vzorům bloků nastavení standardních stránek na vašem webu hračkou. Najděte sílu vzorů pro zefektivnění pracovního postupu nebo sdílejte část této síly se svými klienty a ušetřete si několik kliknutí.

Nahrajte titulky videa přímo do editoru bloků

Chcete-li do svých videí přidat titulky nebo titulky, můžete je nyní nahrát do svého příspěvku nebo stránky. Díky tomu je snazší než kdy dříve zpřístupnit svá videa každému, kdo potřebuje nebo dává přednost použití titulků.

Twenty Twenty-One je tady!

Twenty Twenty-One je prázdné plátno pro vaše nápady a editor bloků je nejlepší štětec. Je vytvořen pro editor bloků a je vybaven zcela novými vzory bloků, které získáte pouze ve výchozích tématech. Vyzkoušejte různá rozvržení během několika sekund a nechte své dílo zářit poutavým a přesto nadčasovým designem motivu.


A co víc, toto výchozí téma staví přístupnost do středu vašeho webu. Je v souladu s pokyny pro přístup k WordPress a řeší několik specializovanějších standardů z pokynů pro přístup k webovému obsahu (WCAG) 2.1 na úrovni AAA . Pomůže vám splnit nejvyšší úroveň mezinárodních standardů přístupnosti, když vytvoříte přístupný obsah a vyberete si také přístupné doplňky!

Duha měkkých pastelových barev

Ideální pro nový rok, Twenty Twenty-One vám nabízí řadu předem vybraných barevných palet v pastelových barvách, které všechny splňují standardy AAA pro kontrast. Můžete si také vybrat vlastní barvu pozadí motivu a motiv automaticky vybere barvy textu, které zohledňují přístupnost!

Potřebujete větší flexibilitu? Můžete si také vybrat vlastní paletu barev z výběru barev.

Vylepšení pro každého

Rozšiřování automatických aktualizací

Po celá léta mohli WordPress automaticky aktualizovat pouze vývojáři. Ale teď máte tuto možnost přímo na palubní desce. Pokud je to váš první web, máte automatické aktualizace připravené hned teď! Upgradujete existující web? Žádný problém! Všechno je stejné jako předtím.

Šablona prohlášení o přístupnosti

I když nejste odborníkem, můžete kliknutím na tlačítko začít informovat lidi o závazku vašeho webu k přístupnosti! Nový plugin funkcí obsahuje kopii šablony, kterou můžete aktualizovat a publikovat, a je vytvořen tak, aby podporoval různé kontexty a jurisdikce.

Integrované vzory

Pokud jste ještě neměli možnost hrát si s blokovými vzory, všechny výchozí motivy nyní obsahují řadu blokových vzorů, které vám umožní zvládnout složitá rozvržení s minimálním úsilím. Upravte si vzory podle svých představ s kopií, obrázky a barvami, které odpovídají vašemu příběhu nebo značce.

ODBĚR NOVINEK

PŘIHLASTE SE DO NAŠEHO ZPRAVODAJE A ZÍSKEJTE SLEVU 10% NA ČLENSTVÍ.

Nerozesíláme spam! Další informace najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Související příspěvky

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
I váš názor je důležitý! Sdělte jej ostatním!x
()
x