1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Příspěvky a stránky
  4. Starší verze stránek a příspěvků

Starší verze stránek a příspěvků

A jé! Změnili jste svůj příspěvek nebo stránku WordPress a uvědomili jste si, že jste udělali chybu a chcete získat svou starou verzi zpět? Ale nejste si jisti jak? Všichni děláme chyby. Naštěstí pro nás WordPress provádí spoustu automatických uložení všeho, co děláme, takže i když si později uvědomíme, že jsme to úplně pokazili, můžeme se vrátit a najít naše staré věci. Takže otázka: kde to je?

Revize vašich příspěvků / stránky se nacházejí ve spodní části obrazovky pro úpravy příspěvků / stránek. Otevřete tedy svůj příspěvek nebo stránku, přejděte dolů a vyhledejte část s názvem „Revize“.

Odtud můžete kliknout na datum starší verze, kterou chcete obnovit, a obnovit ji.

Ale počkejte, co když se posunete dolů do dolní části stránky a nebude tam sekce s názvem Revize? Nepanikařte! Je možné, že meta box revize prostě nebyl povolen, aby se zobrazoval. Podívejte se do pravého rohu obrazovky, vyhledejte kartu „Možnosti obrazovky“ a klikněte na ni.

Jakmile na tuto kartu kliknete, rozbalí se nabídka a nabídne vám nejrůznější možnosti, které můžete přidat při úpravách nebo psaní příspěvků a stránek.

Vše, co musíte udělat, je kliknout na zaškrtávací políčko „Revize“ a revize se poté zobrazí v dolní části stránky.

Boční poznámky:

WordPress ukládá revize pouze na publikované nebo naplánované příspěvky nebo stránky. Nenajdete revize nepublikovaných konceptů.

WordPress neukládá nekonečné kopie, takže nakonec starší verze vašich revizí vypadnou.

Štítky , ,
Pomohl Vám tento článek? Ano Ne