1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Příspěvky a stránky
  4. Převod existujícího obsahu na bloky

Převod existujícího obsahu na bloky

Pokud máte existující web WordPress a právě jste začali používat nový editor bloků, budete pravděpodobně mít existující obsah, který byl vytvořen pomocí klasického editoru. Když tuto stránku nebo příspěvek upravíte v novém editoru bloků, veškerý obsah se zobrazí v klasickém bloku.

Svůj obsah můžete upravit v tomto klasickém bloku a poté jednoduše uložit změny a vaše stránka by se měla zobrazit přesně jako dříve. Pokud si však přejete použít nové funkce editoru bloků, můžete tento obsah snadno převést na bloky. Po kliknutí na blok se zobrazí panel nástrojů klasického editoru a spolu s ním panel nástrojů bloku. Na panelu nástrojů Blok klikněte na možnost Převést na bloky, chcete-li převést obsah v tomto klasickém bloku na jednotlivé bloky.

Po kliknutí na možnost Převést na bloky se váš obsah zobrazí v jejich vlastních jednotlivých blocích. Vaše textové odstavce budou nyní v odstavcových blocích, citace budou v blocích nabídek, obrázky budou v obrázkových blocích atd. Pokud jste rádi, že se vše správně převede, uložte změny kliknutím na tlačítko Aktualizovat v horní části stránky.

Štítky ,
Pomohl Vám tento článek? Ano Ne